#Digiltamat - Digi ei oo kirosana
”Digi ei oo kirosana” on verkostoitumistilaisuus, jossa on luvassa useiden asiantuntijoiden tiiviitä (5-15 min) puheenvuoroja ajankohtaisista aiheista koskien digiliiketoimintaa.

Voiko somesta oikeasti saada asiakkaita? Miltä näyttää digitulevaisuus?
Kokeneet puhujat vastaavat näihin, ja moniin muihin kysymyksiin:
- Arttu Käyhkö, Rookie Communications Oy - Hyvien verkkosisältöjen merkitys
- Leo Tuokko, Solenovo Oy – Organisaation asiantuntijoiden sosiaalinen myynti
- Pekka Rönkkönen, atFlow Oy – Alustat valloittavat maailman
- Ellinoora Riihiluoma, Hurry Oy – Digitulevaisuus
- Tom Himanen, Tamora Oy - Ihmisen osa robotiikan maailmassa
Tapahtuma on loistava mahdollisuus tutustua ja verkostoitua muiden Pohjois-Karjalan yrittäjien kanssa. Voit vinkata tästä tapahtumasta eteenpäin myös asiakkaillesi ja kollegoillesi.
Paikalla on myös Tähtikuoharit Oy:n Harry Mertanen maistattamassa paikallisia kuohujuomia.
Paikkoja on rajoitetusti ja tarjoilujen järjestämiseksi pyydämme ilmoittautumiset sähköpostiin miia@atflow.fi 25.9.2018 mennessä.
Milloin:
Torstaina 27.9.2018 klo 15-17.30.
Missä:
AtFlow’n toimistolla,
Kirkkokatu 20 (2. krs.), 80100 Joensuu
Kenelle:
Kyseessä on verkostoitumistilaisuus ja tapahtuma sopii toimitusjohtajille, markkinoinnista ja myynnin kehityksestä vastaaville henkilöille sekä kaikille muillekin työelämän asiantuntijoille, jotka ovat kiinnostuneet digistä. Muista ottaa käyntikortit mukaan!